آخرین اخبار

.

بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله بسیج

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان همدان از نخستین نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله بسیج به مناسبت ۴۰ سالگی این نهاد انقلابی در استان همدان، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان   محسن جعفری نژاد بسطامی در حاشیه این بازدید با تبريك هفته بسيج به تمام بسيجيان به اصحاب رسانه گفت: بسیج از ابتکارات امام خمینی(رحمت الله علیه)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران است که در حال حاضر باید بسیجیان به رهنمودهای امام راحل و همچنین منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) به خوبی عمل کنند.
 

جعفری نژاد بسطامی افزود: بسیجیان، فرهنگ ایثار و شهادت را از مقتدای خویش، امام حسین(علیه السلام) الگوبرداری کردند و ادامه دهنده این فرهنگ تا پای جان هستند.
 

وی بیان کرد: از آنجایی که حفظ محیط زیست یک وظیفه همگانی و همواره از دغدغه های مقام معظم رهبری است بسیجیان عزیز می توانند یاریگر ما در حوزه فرهنگ سازی در این حوزه باشند.
 

وی در پايان بيان كرد: بسیجیان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) آن را مطرح کردند، نقش مهمی بر عهده دارند و همواره در راستای تحقق این مهم از هیچ تلاشی، کوتاهی نخواهند کرد.
 

نخستین نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله بسیج به مناسبت 40 سالگی این نهاد مردمی و انقلابی در تالار قرآن همدان و با حضور مسئولان، فرماندهان و  اقشار مختلف مردم در هفته بسیج برگزار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر