آخرین اخبار

روسای واحد های تابعه جذب اعتبارات را از اولویت‌های کاری خود قرار دهند‌‌

اولین جلسه شورای اداری اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان در سال 99 برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان ، همزمان با آغاز دهه کرامت اولین جلسه شورای اداری اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان با حضور مدیر کل ، معاونین و روسای واحد های ستادی و تابعه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید . 
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن دهه کرامت ، از همه همکاران در برگزاری برنامه های هفته محیط زیست قدردانی کرد و گفت:محیط زیست و حفاظت از آن رکن اساسی همه برنامه های توسعه پایدار است.
جعفری نژاد با اشاره به اینکه استان همدان در بحث مسائل و مشکلات محیط زیست نیازمند توجه ملی و استانی است، بر شناسایی نقاط ضعف و قوت موانع زیست محیطی در استان تاکید کرد و افزود:  با توجه به کاهش اعتبارات و مشکلات مالی ضمن صرفه جویی در هزینه ها ،  روسای واحد های تابعه باید تعامل خوب و سازنده ای  با فرمانداران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت جذب اعتبارات در شهرستان ها داشته باشند. 
وی با توجه به خرید تجهیزات  جدید جهت اطفاء حریق در مناطق تحت مدیریت ، نگهداری و استفاده درست و به موقع از این امکانات و تجهیزات را ضروری دانست  و خواستار مسئولیت پذیری بیشترمحیط بانان در حفظ این امکانات شد. 
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان  در ادامه صحبت های خود فرهنگ سازی و آموزش را مهمترین مساله در حفاظت محیط زیست عنوان نمودو اظهارداشت: با تمام توان خود جهت ارتقاءفرهنگ زیست محیطی کوشا باشید و در این حوزه از مشارکت مردمی نیز استفاده نمائید . 
در این جلسه هر یک از معاونین و روسای واحد های ستادی و تابعه نیز به بیان مطالب خود پرداختند و در پایان سند راهبردی شورای فرهنگی اداره کل نیز پس از طرح توسط رئیس اداره آموزش و پژوهش به تصویب حاضرین  رسید .
بيشتر