آخرین اخبار

 مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان ، جعفری نژاد بسطامی در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد
بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج مظهر عشق و ایمان ،آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل برای سربلند کردن کشور و ملت است . مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
بسیج حاصل بصیرت ، دور اندیشی وهوشمندی رهبربزرگ ومعمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) می باشد و ریشه درخت پاکی است که با خون هزاران بسیجی جان بر کف و شجاع در طول این سالها آبیاری شد و اکنون با رهبری داهیانه فرمانده کل قوا به درختی تنومند وپرقدرت تبدیل شده است.
براستی بسیج، نماد اخلاص و خدمت خالصانه به مردم ، شکوه جهاد و ظلم ستیزی است . بسیج پرچم دار ولایت مداری و اوج ایمان و حرکت در مسیر حق و حق طلبی ، رمز موفقیت و سربلندی و امنیت کشور در برابر دشمن، وسمبل مقاومت در برابرظلم می باشد . تفکر بسیجی از قداست ، نیت اوست که جوشان ، بالنده و ساری در دلهای مشتاق و مومن مردم جریان دارد . خلوص و صفای بسیجیان در دوران دفاع مقدس همچون خورشید می درخشد وتابش نورانیت سیمای درخشان بسیجیان مخلص و مبارز در جریان جنگ تحمیلی همه را مجذوب خود می کرد.
هفته بسیج بزرگداشت جان فشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است و امروز، بسیج با برخورداری ازظرفیت‌ها و توانایی‌های بزرگ و شخصیت‌های نجیب،نخبه و برجسته درحوزه‌های مختلف توانسته است از آزمون‌های سخت صداقت و کارآمدی سربلند بیرون آمده و مایه عزت و عظمت کشور و ثبات و ابهت نظام اسلامی گردد. 
اینجانب به عنوان یک بسیجی ، ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج به تمامی بسیجیان دریادل و با بصیرت  ایران اسلامی ، ایثارگران و خانواده های گرانسنگ و معزز شهدا و جانبازان گرامی و بویژه بسیجیان عزیز پایگاه مقاومت امام رضا (ع) این اداره کل ، سرافرازی و سربلندی ایران عزیز را  در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) و در راستای منویات مقام معظم رهبری وخدمت به مردم شریف ایران زمین را از ایزد منان مسئلت دارم .
جعفری نژاد بسطامی
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان همدان
بيشتر
سال 1399  سال جهش توليد